تاریخ : 1397/10/23
بازدید : 4279

دکتر محمدی دبیر هیات پزشکی ورزشی استان اصفهان خبر داد: پایان بازرسی های ثانویه و اتمام ثبت بازرسی ها


دبیر هیات پزشکی ورزشی استان اصفهان از پایان بازرسی های ثانویه و اتمام ثبت بازرسی ها باشگاه ها و اماکن ورزشی استان اصفهان خبر داد و تصریح کرد: 30 باشگاه ورزشی هم بدلیل اثبات تخلفات آنها پلمپ شده اند .

دکتر محمدی دبیر هیات پزشکی ورزشی استان اصفهان در گفتگو با سایت هیات پزشکی ورزشی استان اصفهان از پایان بازرسی های ثانویه و اتمام ثبت بازرسی ها باشگاه ها و اماکن ورزشی استان اصفهان خبر داد و خاطر نشان ساخت: 135 باشگاه مشمول بازرسی ثانویه از باشگاهها و اماکن ورزشی استان اصفهان شده اند که از این تعداد38 برگه اخطار ثانویه نیز صادر و ابلاغ گردیده است. در این دوره از بازرسی ها تمرکز زیادی بر روی مراکز حرکات اصلاحی و ماساژ ورزشی داشتیم چرا که سلامت  مردم در قالب مهمترین اهداف ما قرار داد و در صددیم شرایطی بوجود آید که این مراکز موجب ارتقا سطح سلامت مراجعه کنندگان را فراهم آورند به همین دلیل فعالیت این مراکز باید منطبق با شرایط استاندارد باشد .

سرناظر استانی فدراسیون پزشکی ورزشی در ادامه ضمن ابراز خشنودی از همکاری و هماهنگی بسیار خوب ستاد نظارت اداره کل ورزش استان و کمیته نظارت هیات پزشکی باشگاه هایی که بدون مجوز فعالیت می کردند با تذکر جدی مواجه شدند بطوریکه یا باید به فعالیت خود خاتمه دهند یا برای اخذ مجوز اقدام کنند و در این بین قطعا با جدیت پیگیری وبرخورد صورت خواهد گرفت .

 دکتر محمدی خاطر نشان ساخت:  همه بازرسی هایی که  به اداره کل ارجاع شده بود مورد بررسی قرار گرفت و در طی این روند 30 باشگاه متخلف در سراسر استان اصفهان بدلیل تخلفاتی که داشتنند پلمپ شدند.

دیدگاه ها [ ارسال دیدگاه جدید ]

دیدگاهی برای این خبر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه جدید

سئوال امنیتی : نتیجه محاسبه ٧ + ١ را وارد کنید :