با همکاری هیات پزشکی ورزشی اصفهان/طرح ورزش رایگان در اصفهان آغاز می‌شود


تاریخ : 1390/7/30

بازدید : 924 مرتبه


طرح ورزش رایگان در اصفهان آغاز می‌شود
اصفهان - خبرگزاری مهر: رئیس هیئت آمادگی جسمانی اصفهان گفت: اداره‌کل تربیت بدنی استان اصفهان از هفته آینده طرح ورزش رایگاه ویژه بازنشستگان و سالمندان را برگزار می‌کند.

سهیلا دستگردی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری کلاس‌های ارتقای سطح علمی مربیان آمادگی جسمانی اصفهان اظهار داشت: این دوره به مدت سه روز در اصفهان برگزار شد و با توجه به مسائل علمی مطرح شده در آن نتیجه خوبی را در پی داشت و امیدوارم مربیان جوان بتوانند معلومات خود را در اختیار ورزشکاران بگذارند.

وی ادامه داد: اولین دوره کلاس تربیت مربی بدنساز از روز یکشنبه گذشته آغاز شده و تا چهارم آبانماه با همکاری هیئت پزشکی ورزشی استان و اداره کل ورزش وجوانان استان اصفهان درحال برگزاری است که هیئت پزشکی استان اصفهان جهت این کلاسها پزشکیار و هیئت آمادگی و جسمانی استان اصفهان مربیانی را معرفی کرده است.

رئیس هیئت آمادگی جسمانی استان با اشاره به برگزاری ایستگاههای مشاوره ورزشی رایگان در اصفهان گفت: این هیئت روز پنجشنبه با همکاری هیئت پزشکی ورزشی استان، اداره جوانان و ورزش شهرستان اصفهان در 10 منطقه شهرستان اصفهان ایستگاههای مشاوره ورزشی رایگان را برپا کرد که استقبال خوبی از این ایستگاهها به عمل آمد.

وی اضافه کرد: از هفته آینده با همکاری اداره ورزش وجوانان شهرستان اصفهان طرح ورزش رایگان را ویژه بازنشستگان و سالمندان در یازده ایستگاه برگزار خواهیم کرد و مطمئنم این طرح با استقبال مناسب بازنشستگان و سالمندان مواجه می شود.

 نظرات کاربران در مورد این خبر :
نام :     پیام :
كد امنيتي
تكرار كد امنيتي
ایمیل :
English Persian

کلیدواژه
جستجوی پیشرفته

ورود اعضاء


عضویت در کمیته خدمات درمانی و صدور آنلاین بیمه ورزشی

آیین نامه پذیرش عضو و شرایط ارائه خدمات پزشکی ورزشی به اعضاء در سال1396

پزشکان و مراکز منتخب و طرف قرارداد1395

https://telegram.me/heiatpezeshki

سيستم ارسال پيامک براي ورزشکاران

مراكز صدور كارت بيمه ورزشي

ستاد نظارت


گفتار بزرگان :
تصميمات ما هستند كه سرنوشت ما را تعيين مي كنند.,آنتوني رابينز

صفحه اصلی درباره هیئت مسئولین و کمیته ها مقالات علمی مشاوره اینترنتی عضویت در سایت آرشیو اخبار آرشیو مقالات

●● کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به هيئت پزشكي ورزشي استان اصفهان مي باشد © 2014 ●●